Lucrăm cu drag


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Lucrăm cu drag
Lucrăm cu drag
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Expozitie -felicitari Bilexa
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 EmptyLun 20 Noi - 21:51 Scris de bilexa

» Expozitie lucrari crosetate valih
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 EmptyMier 7 Iun - 13:51 Scris de Vyky

» Tutoriale crosetate
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 EmptyMar 23 Mai - 20:58 Scris de Adelina

» Link-uri utile pentru tricotat.
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 EmptyLun 3 Apr - 18:43 Scris de nastasia

» Expozitie tricotate de Adelinacomanescu
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 EmptyMar 3 Ian - 18:16 Scris de nastasia

» Expozitie lucrari crosetate Dandy
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 EmptyJoi 29 Dec - 10:52 Scris de nastasia

» Expozitie lucrari crosetate adelinacomanescu
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 EmptyMier 30 Noi - 21:26 Scris de nuti09

» Poze pentru inspiratie - hainute tricotate pentru copii
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 EmptyLun 28 Noi - 20:55 Scris de Adelina

» Scheme ,diagrame pentru tricotat
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 EmptyDum 27 Noi - 21:19 Scris de Adelina

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


tomnarella handmade
Tomnarella handmade
Parteneri
forum gratuit


Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

+4
Adelina
Coca
dragan mirela
Dandy
8 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de dragan mirela Lun 12 Ian - 10:18

multumesc tuturor,perna are 50/1.30 si este cusuta gen plic iar bentita este de decor ,a intrat la ea 400gr de nakolen( lana+acril),eu am lucrat multe lucruri cu nakolen si imi place firul asta mult cheek kiss
dragan mirela
dragan mirela
ucenic
ucenic

Mesaje : 146
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : craiova

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de Coca Joi 5 Feb - 15:07

Lucrare mutata la tricotate adica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de dragan mirela Dum 8 Feb - 17:18

doua caciulite:
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 2ake0iu
dragan mirela
dragan mirela
ucenic
ucenic

Mesaje : 146
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : craiova

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de Coca Lun 9 Feb - 8:58

Aaaaa, ce surpriza mi-ai facut cu aceste caciulite.
Imi plac asa de mult! Vrea si fata mea una, si-a pus pe cap una de proba si nu mai tace. De diseara ma apuc sa-i fac.
bravo
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de dragan mirela Joi 12 Feb - 20:38

multumesc coca,eu am facut si un sal din mohair cu 2 randuri cu alize pe negru dar fotografia nu a iesit bine,in realitate este frumoasa combinatia,spor sa ai la caciulita fetei tale!
dragan mirela
dragan mirela
ucenic
ucenic

Mesaje : 146
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : craiova

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de Coca Vin 13 Feb - 8:49

Mirela, am terminat si eu de dimineata caciula fetei care e mai mult bascuta pt ca asa a vrut-o ea insa imi pare cam prea bogata. Cred ca o stric iar... ar fi a patra oara Smile
Astept sa ma sune cand s-o trezi ca sa-mi spuna ce si cum Smile
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de dragan mirela Sam 28 Feb - 19:43

coca ,ai reusit sa faci bascuta pe gustul fetei?
nu stiu cum sa iti spun sa o faci ,eu masor pe capul meu si in functie de prietena mai cresc putin si mie practic imi ies caciulite dar fotografiate par bacute!
dragan mirela
dragan mirela
ucenic
ucenic

Mesaje : 146
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : craiova

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de Coca Dum 1 Mar - 18:37

Da, am facut=o si bine ca ai intrebat. Mi-am amintit ca am pozat-o dar am uitat sa o pun. V-o arat imediat.
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de Dandy Mar 3 Mar - 19:36

La crosetat se aseaza altfel firul ?La bereta Cocai parca sunt mai rare floricelele .......la Coca e inceput de primavara ,la tine e primavara in toata regula ... lol! 

Imi place firul asta ,deci imi plac si beretele tale .. aplauze   Poate reusesc pana la toamna -iarna viitoare sa-mi fac si eu ceva !!!
Dandy
Dandy
Admin

Mesaje : 5888
Data de inscriere : 08/10/2012
Varsta : 55

http://crosetatebydana.blogspot.ro/

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de dragan mirela Lun 6 Apr - 14:48

o bluzita :
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Rszg28
Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 2mcfvqx
dragan mirela
dragan mirela
ucenic
ucenic

Mesaje : 146
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : craiova

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de Coca Lun 6 Apr - 14:57

Ce frumoasa este!!!!
Imi place ca are model si pe spate, este mai interesanta asa.
bravo
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de Adelina Lun 6 Apr - 18:05

Ce frumusețe!
Atât de fin lucrata,bravo!
Adelina
Adelina
moderator

Mesaje : 5591
Data de inscriere : 12/08/2012
Varsta : 53

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de dragan mirela Mar 7 Apr - 11:19

multumesc ,ptr prima data am fact acest model si acum trebuie sa desfac deoarece pe maneca iese stramb modelul
dragan mirela
dragan mirela
ucenic
ucenic

Mesaje : 146
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : craiova

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de Dandy Mar 7 Apr - 20:06

Probabil cand aj scazut la maneca .....
Dandy
Dandy
Admin

Mesaje : 5888
Data de inscriere : 08/10/2012
Varsta : 55

http://crosetatebydana.blogspot.ro/

Sus In jos

Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela - Pagina 3 Empty Re: Expozitie lucrari crosetate - dragan mirela

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum