Lucrăm cu drag


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Lucrăm cu drag
Lucrăm cu drag
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Expozitie -felicitari Bilexa
Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 EmptyLun 20 Noi - 21:51 Scris de bilexa

» Expozitie lucrari crosetate valih
Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 EmptyMier 7 Iun - 13:51 Scris de Vyky

» Tutoriale crosetate
Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 EmptyMar 23 Mai - 20:58 Scris de Adelina

» Link-uri utile pentru tricotat.
Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 EmptyLun 3 Apr - 18:43 Scris de nastasia

» Expozitie tricotate de Adelinacomanescu
Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 EmptyMar 3 Ian - 18:16 Scris de nastasia

» Expozitie lucrari crosetate Dandy
Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 EmptyJoi 29 Dec - 10:52 Scris de nastasia

» Expozitie lucrari crosetate adelinacomanescu
Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 EmptyMier 30 Noi - 21:26 Scris de nuti09

» Poze pentru inspiratie - hainute tricotate pentru copii
Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 EmptyLun 28 Noi - 20:55 Scris de Adelina

» Scheme ,diagrame pentru tricotat
Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 EmptyDum 27 Noi - 21:19 Scris de Adelina

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


tomnarella handmade
Tomnarella handmade
Parteneri
forum gratuit


Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

+5
Dandy
MNiko
dragan mirela
mandana
Coca
9 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 Empty Re: Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

Mesaj Scris de Valih Mier 18 Iun - 7:30

Deja te "bagi" la slip?
Valih
Valih
Admin

Mesaje : 2652
Data de inscriere : 03/09/2012

Sus In jos

Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 Empty Re: Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

Mesaj Scris de nastasia Mier 18 Iun - 19:01

Va pup dragelor , am fost alaturi de voi !
nastasia
nastasia
ucenic
ucenic

Mesaje : 404
Data de inscriere : 22/01/2014

Sus In jos

Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 Empty Re: Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

Mesaj Scris de mandana Joi 19 Iun - 13:55

Bine v-am regasit fetelor ! din pacate tot fara net sunt (tot de pe gard de la vecina va scriu sub umbrela (bine ca nu face nimeni poze aici)
  in primul rand .ai multumim Cocai pentru invitatie ,primire si tratatie ..cu toata teama ca nu vom reusi sa ajungem am reusit sa cunoastem niste doamne si niste copii formidabii ..nu mai vorbesc de muzeu care mie personal mi-a mers la suflet..ar trebui vizitat cu toate ca nu este mare dar merita din toate punctele de vedere ..
   avem poze dar asteptam sa mearga si la noi internetul,mai avem cateva zile de asteptat .
   Multumim si doamnelor care ne-au invatat cusaturi pentru iie si impeituri din sfoara dar si copiilor care au citit poezii scrise de ei ..toti merita nota 10 !!si ..premiul I!!
  va pup pa..pa (latra cainii si iese vecina sa se uite cine este la ea pe gard )

mandana
ucenic
ucenic

Mesaje : 437
Data de inscriere : 18/11/2013
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 Empty Re: Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

Mesaj Scris de Coca Joi 19 Iun - 15:35

Bine ai revenit Mandana! Ma bucur mult ca te-ai simtit bine la sezatoare. Data viitoare sper sa nu ne mai nimerim cu marea conferentiara si ca vom putea vizita si conacul.
Sa stiti ca Mandana si-a gasit si cliente acolo. Cateva fete din grupul venit la conferinta au admirat esarfele facute de ea si vor sa comande. Cu prima ocazie cand o sa gasesc mohair Bliss o sa-ti trimit ca sa poti onora comenzile. Intr-adevar, esarfa facuta din acest fir e foarte fina.

Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 Empty Re: Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

Mesaj Scris de mandana Vin 20 Iun - 12:27

vai Coca ce bine suna"cliente,comenzile "dar deocamdata nimic..am facut deja una dintr-un fir de mohair vernil mai gros si mai pufos care il aveam prin casa de mult..asa doar sa am de proba ca deja l-a arestat Roxana si ma gandeam ca,in caz de m-ar contacta careva sa vorbesc cu tine despre fir si preturi ...caci eu nu am vandut nimic pana acum,tot ce am facut am dat cadou...asa ca multumesc anticipat !! cheek kiss

mandana
ucenic
ucenic

Mesaje : 437
Data de inscriere : 18/11/2013
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 Empty Re: Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

Mesaj Scris de Dandy Vin 20 Iun - 12:32

Ai net? Pune poze cu esarfa sa vedem !   roata
Dandy
Dandy
Admin

Mesaje : 5888
Data de inscriere : 08/10/2012
Varsta : 55

http://crosetatebydana.blogspot.ro/

Sus In jos

Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 Empty Re: Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

Mesaj Scris de Coca Vin 20 Iun - 13:30

Eu nu-ti pot da sugestii referitoare la pretul produsului finit pentru ca nu ma pricep dar uite, vorba lui Dandy, pune o poza cu esarfa Smile
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 Empty Re: Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

Mesaj Scris de Valih Vin 20 Iun - 14:10

Mandana orienteaza-te de pe Breslo! Asteptam poze
Valih
Valih
Admin

Mesaje : 2652
Data de inscriere : 03/09/2012

Sus In jos

Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 Empty Re: Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

Mesaj Scris de mandana Vin 20 Iun - 14:26

va multumesc ! aveti dreptate pozele spun totul! deocamdata nu am internet si tot mai astept !
  cat despre pret nu ma grabesc  Wink pentru ca deocamdata nu sunt clienti !!

mandana
ucenic
ucenic

Mesaje : 437
Data de inscriere : 18/11/2013
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea - Pagina 3 Empty Re: Păstrăm tradiţia românească - Şezătoarea

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum