Lucrăm cu drag


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Lucrăm cu drag
Lucrăm cu drag
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Expozitie -felicitari Bilexa
Diverse obiecte realizate din lana impaslita EmptyLun 20 Noi - 21:51 Scris de bilexa

» Expozitie lucrari crosetate valih
Diverse obiecte realizate din lana impaslita EmptyMier 7 Iun - 13:51 Scris de Vyky

» Tutoriale crosetate
Diverse obiecte realizate din lana impaslita EmptyMar 23 Mai - 20:58 Scris de Adelina

» Link-uri utile pentru tricotat.
Diverse obiecte realizate din lana impaslita EmptyLun 3 Apr - 18:43 Scris de nastasia

» Expozitie tricotate de Adelinacomanescu
Diverse obiecte realizate din lana impaslita EmptyMar 3 Ian - 18:16 Scris de nastasia

» Expozitie lucrari crosetate Dandy
Diverse obiecte realizate din lana impaslita EmptyJoi 29 Dec - 10:52 Scris de nastasia

» Expozitie lucrari crosetate adelinacomanescu
Diverse obiecte realizate din lana impaslita EmptyMier 30 Noi - 21:26 Scris de nuti09

» Poze pentru inspiratie - hainute tricotate pentru copii
Diverse obiecte realizate din lana impaslita EmptyLun 28 Noi - 20:55 Scris de Adelina

» Scheme ,diagrame pentru tricotat
Diverse obiecte realizate din lana impaslita EmptyDum 27 Noi - 21:19 Scris de Adelina

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


tomnarella handmade
Tomnarella handmade
Parteneri
forum gratuit


Diverse obiecte realizate din lana impaslita

5 participanți

In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de Coca Sam 23 Mar - 12:08

Incercarea mea de acum vreo luna Smile

Sapun imbracat in lana impaslita Smile.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de monatibi Sam 23 Mar - 20:49

sapun???Tareeee!

monatibi
incepator
incepator

Mesaje : 27
Data de inscriere : 18/03/2013
Varsta : 46

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de Dandy Sam 23 Mar - 21:07

Coca asta cu ce se mananca? scratch
Dandy
Dandy
Admin

Mesaje : 5888
Data de inscriere : 08/10/2012
Varsta : 55

http://crosetatebydana.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de Adelina Sam 23 Mar - 22:10

Dana,este un sapun imbracat in fetru, il poti folosi la baie

Coca!Imi place foarte mult, bravo!
Adelina
Adelina
moderator

Mesaje : 5591
Data de inscriere : 12/08/2012
Varsta : 53

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de monatibi Sam 23 Mar - 22:30

asa imbracat ???????

monatibi
incepator
incepator

Mesaje : 27
Data de inscriere : 18/03/2013
Varsta : 46

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de Adelina Sam 23 Mar - 22:38

Normal ca da!Actioneaza 2 in 1 si sapun si burete..
Adelina
Adelina
moderator

Mesaje : 5591
Data de inscriere : 12/08/2012
Varsta : 53

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de Dandy Sam 23 Mar - 22:38

Ca si decor ,ca n-as vrea sa ma trezesc dupa baie ca-s rosie ca racul sau cu o alergie de toata frumusetea.Iarna trecuta am facut o alergie sub ochi de toata frumusetea de la un fir de mohair de atunci desi imi place firul ma feresc de el Very Happy
Dandy
Dandy
Admin

Mesaje : 5888
Data de inscriere : 08/10/2012
Varsta : 55

http://crosetatebydana.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de monatibi Sam 23 Mar - 22:39

tare ,2 in 1

monatibi
incepator
incepator

Mesaje : 27
Data de inscriere : 18/03/2013
Varsta : 46

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de MNiko Sam 23 Mar - 22:51

Dandy, eu l-as folosi asa sa- pun intre haine cum facea mam cand eram mica ca sa le parfumeze. Atunci nu existau atea tipuri de balsam de rufe.
MNiko
MNiko
ucenic
ucenic

Mesaje : 281
Data de inscriere : 07/01/2013

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de Dandy Sam 23 Mar - 22:56

Eu tot la decor raman in baie sau unde o fi ...dulap si altecele.Or fi mai periculosi ca si buretii ca pe aia ii speli si-i pui la uscat dar pe asta daca e infasurata lana in jurul sapunului,cum o dai jos dupa baie sa o speli.Unde-i Coca sa ne lamuresca ,a pus poza si s-a dus scratch
Dandy
Dandy
Admin

Mesaje : 5888
Data de inscriere : 08/10/2012
Varsta : 55

http://crosetatebydana.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de Adelina Sam 23 Mar - 23:06

E obosita, saracuta!Ea l-a facut de decor, dar spunea ca l-ar folosi si la baie..si eu daca as sti ca nu iese vopseaua, daca e vopsita natural nu ma tem, nu-s alergica la lana, fratele meu e..
Si mama mea, si eu pun sapunul intre rufe, si sticlele goale de la parfum pana se evapora


Ultima editare efectuata de catre Adelina in Dum 24 Mar - 20:08, editata de 1 ori
Adelina
Adelina
moderator

Mesaje : 5591
Data de inscriere : 12/08/2012
Varsta : 53

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de Coca Dum 24 Mar - 18:17

Nu l-am folosit si nici nu am de gand Smile. Aveti dreptate cu vopseaua, a iesit putin culoarea in procesul de "fabricatie" Smile dar mainile mele nu au patit nimic. Deocamdata zace pe aici, nici intre rufe nu am apucat sa-l pun Smile.
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Diverse obiecte realizate din lana impaslita Empty Re: Diverse obiecte realizate din lana impaslita

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum