Lucrăm cu drag


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Lucrăm cu drag
Lucrăm cu drag
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Expozitie -felicitari Bilexa
Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 EmptyLun 20 Noi - 21:51 Scris de bilexa

» Expozitie lucrari crosetate valih
Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 EmptyMier 7 Iun - 13:51 Scris de Vyky

» Tutoriale crosetate
Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 EmptyMar 23 Mai - 20:58 Scris de Adelina

» Link-uri utile pentru tricotat.
Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 EmptyLun 3 Apr - 18:43 Scris de nastasia

» Expozitie tricotate de Adelinacomanescu
Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 EmptyMar 3 Ian - 18:16 Scris de nastasia

» Expozitie lucrari crosetate Dandy
Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 EmptyJoi 29 Dec - 10:52 Scris de nastasia

» Expozitie lucrari crosetate adelinacomanescu
Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 EmptyMier 30 Noi - 21:26 Scris de nuti09

» Poze pentru inspiratie - hainute tricotate pentru copii
Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 EmptyLun 28 Noi - 20:55 Scris de Adelina

» Scheme ,diagrame pentru tricotat
Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 EmptyDum 27 Noi - 21:19 Scris de Adelina

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


tomnarella handmade
Tomnarella handmade
Parteneri
forum gratuit


Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

+8
Buza Ildiko Emese
Sonia Nita
Panduta
Adelina
lia cucos
Dandy
Valih
Coca
12 participanți

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Adelina Sam 14 Dec - 23:15

Stai linistita,Mioara, oricui i se putea intampla
Adelina
Adelina
moderator

Mesaje : 5591
Data de inscriere : 12/08/2012
Varsta : 53

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Coca Dum 15 Dec - 9:03

Setul facut de Adelina

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Valih Dum 15 Dec - 9:42

Vai ce frumos si mai e si albastru!
Valih
Valih
Admin

Mesaje : 2652
Data de inscriere : 03/09/2012

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Adelina Dum 15 Dec - 10:01

Multumesc frumos, Coca!Am vrut eu ceva mai deosebit, dar chiar  nu am avut timp, sper ca altadara voi avea timp mai mult..sa il poarte sanatos!
Adelina
Adelina
moderator

Mesaje : 5591
Data de inscriere : 12/08/2012
Varsta : 53

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Vyky Dum 15 Dec - 11:08

Ce set frumos ai facut Adelina!
Vyky
Vyky
moderator

Mesaje : 2715
Data de inscriere : 08/08/2012
Varsta : 78
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Coca Dum 15 Dec - 11:23

Sa stiti ca o sa pozez toate seturile atunci cand le voi aranja. Acum am pozat pentru ca avea nevoie Adelina de poza.
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Buza Ildiko Emese Dum 15 Dec - 12:06

Coca gata si seturile mele maine le si pun la posta dar inca nu am reusit sa incarc pozele in calculator dar vreau sa va zic ca au iesit super sincer imi plac foarte mult
Buza Ildiko Emese
Buza Ildiko Emese
expert
expert

Mesaje : 562
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 42
Localizare : Ludus

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Dandy Dum 15 Dec - 14:56

Adelina ,imi place setul tau ,a iesit foarte frumos !   bravo
Dandy
Dandy
Admin

Mesaje : 5888
Data de inscriere : 08/10/2012
Varsta : 55

http://crosetatebydana.blogspot.ro/

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de sandamurariu Dum 15 Dec - 15:32

Adelina,frumos setul!felicitari tuturor fetelor care s-au implicat in acest proiect!sa fie sanatosi copiii care le vor purta!sunt frumoase toate!
sandamurariu
sandamurariu
expert
expert

Mesaje : 509
Data de inscriere : 31/10/2013
Varsta : 44
Localizare : dragalina botosani

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Buza Ildiko Emese Lun 16 Dec - 15:53

Gata si seturile mele azi au plecat spre Coca
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Buza Ildiko Emese
Buza Ildiko Emese
expert
expert

Mesaje : 562
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 42
Localizare : Ludus

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Coca Lun 16 Dec - 17:45

Minunate, abia astept sa le pipai asa cum fac acum cu cele pe care le-am primit azi.
Sunt foarte mandra ca vad numai lucruri frumoase.
Dandy, Lia, Mimi am primit pachetele.

Mimi, nu o sa-ti placa ce iti spun acum si sigur o sa ai de furca cu Melisa. Ai uitat un cutit de bucatarie in cutie  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  Treaba ta, te descurci cu ea pana ti-l inapoiez  lol!  lol!  lol!  lol!
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Adelina Lun 16 Dec - 19:02

Hai ca e buna, cred ca deja il cauta Mioara speriata peste tot, sa nu se taie Melisa!
Adelina
Adelina
moderator

Mesaje : 5591
Data de inscriere : 12/08/2012
Varsta : 53

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Dandy Lun 16 Dec - 19:17

Ildi foarte frumoase,seturile!

Nu cred ca Mioara i-a simtit lipsa cutitului ......pachetul e plecat demult ... Razz
Dandy
Dandy
Admin

Mesaje : 5888
Data de inscriere : 08/10/2012
Varsta : 55

http://crosetatebydana.blogspot.ro/

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Adelina Lun 16 Dec - 19:58

Ildi, ce frumoase seturi ai facut,cu floricele,fluturasi!  bravo
Adelina
Adelina
moderator

Mesaje : 5591
Data de inscriere : 12/08/2012
Varsta : 53

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Valih Lun 16 Dec - 20:14

Coca deci.....esti la "cutite" cu Mioara! Mi-a placut faza...uite-asa ai mai primit ceva de la Mos....
Valih
Valih
Admin

Mesaje : 2652
Data de inscriere : 03/09/2012

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de lia cucos Lun 16 Dec - 22:30

iupiii a ajuns si coletul de la mine...ptiu sa nu-i deochi pe astia de la posta, mama ce viteza au prins Smile
lia cucos
lia cucos
ucenic
ucenic

Mesaje : 351
Data de inscriere : 30/09/2013
Varsta : 39
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de mimizami Mar 17 Dec - 11:56

wau nu-mi dau seama despre ce cutit este vb , ca la cite am de aceea nu am obs....si de ce acolo ca eu nu am taiat nimic in acel moment... sunt  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes ...ma bucur ca a juns coletul in sfirsit .....cutitul ?? vai ma simt oribil ...era in interiorul cutiei ? poate-i faci o poza sa vad care lipseste ...mor de rusine ...
...
mimizami
mimizami
ucenic
ucenic

Mesaje : 337
Data de inscriere : 21/05/2013
Varsta : 65
Localizare : cernavoda /CT

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Coca Mar 17 Dec - 13:17

lol!  lol!  lol!  lol! 
Ce ma distrezi Mimi Smile, abia astept sa-l pozez ca sa vezi care lipseste.
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de mimizami Mar 17 Dec - 21:00

cool face 
unul roz de plastic de-al Melissei ...unde mai pui ca am intrebat baiatul daca a desfacut cumva coletul ....si acum la masa mijlociul a zis pai tu nu te-ai prins de ce zice ca te vei certa cu Melissa .... Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 898555690 toata ziua m-a macinat acest gind cum ? cheek kiss
mimizami
mimizami
ucenic
ucenic

Mesaje : 337
Data de inscriere : 21/05/2013
Varsta : 65
Localizare : cernavoda /CT

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Dandy Mar 17 Dec - 21:04

Las ca nici eu nu stau mai bine cu beculetul.....ma tot gandeam ce treaba are Melisa cu cutitul sau pachetul.. lol!
Dandy
Dandy
Admin

Mesaje : 5888
Data de inscriere : 08/10/2012
Varsta : 55

http://crosetatebydana.blogspot.ro/

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Coca Mier 18 Dec - 17:38

Am primit si pachetul de la Ildi. Eu cred ca nu mai e nimeni de trimis, deci ma pot lua de pregatit pachetele.
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Valih Mier 18 Dec - 17:57

Spor la treaba Coca si mersi din partea tuturor pentru efort! Asteptam cu nerabdare reactia copiilor.
Valih
Valih
Admin

Mesaje : 2652
Data de inscriere : 03/09/2012

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Dandy Mier 18 Dec - 18:00

Verifica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dandy
Dandy
Admin

Mesaje : 5888
Data de inscriere : 08/10/2012
Varsta : 55

http://crosetatebydana.blogspot.ro/

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Buza Ildiko Emese Mier 18 Dec - 22:48

Coca asa  repede l-ai primit?Mai ca nu imi vine sa cred ca a ajuns asa  de repede  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Buza Ildiko Emese
Buza Ildiko Emese
expert
expert

Mesaje : 562
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 42
Localizare : Ludus

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Coca Joi 19 Dec - 16:19

Da, Ildi, foarte repede l-am primit si am fost foarte incantata de seturi. Minunate, ca de altfel toate. Suntem fete vrednice cu maini de aur Smile.

Mai e de sosit caciula parintelui si nu am gasit cui pun esarfa de la Dandy si bentita. Dandy, astept raspuns. Cred ca sunt pentru preoteasa...

Am cuparat bomboane de pom iar Doru o sa-mi cumpere portocale sau  mandarine, sa vada ce gaseste.
Coca
Coca
Admin

Mesaje : 6975
Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian - Pagina 8 Empty Re: Daruim cu drag, copiilor de la Centrul de zi Sf.Stelian

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum